Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je pon 16. zář 2024 21:42:59



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 12:42:01 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 25. úno 2013 12:27:58
Příspěvky: 5
Ahoj lidi,

nestačím se divit, že Templáři pořád ještě existují. Jsem na vás opravdu hrdý. Myslím, že jediné jméno tu je Ducky, co mi ještě něco říká - a zřejmě šlo tehdy o jednoho z našich čerstvých adeptů, které jsme my staří po pravdě řečeno zas tolik neregistrovali. Ale ukazuje se, že se z něj vyklubal pěkný držák. :)

Gilda pro mě vždycky znamenala hodně a tohle fórum mi udělalo opravdu radost.

A to ještě hrajete tu prastarou Ultimu bez nějakých velkých změn? Podle galerie to tak vypadá... :)

Zdraví vás Dyrmagnos, bývalý GM Templářů, kdysi i Patron mágů, zakladatel školy historie v Nujel'mu a v neposlední řadě nositel titulu High Chamberlain, svého času vrchní velitel armád Britannie, pokorný sluha jeho Eminence kardinála de Rahne a zlořečený schazovatel serveru DP při svých questech s 300+ lidma. ;-), pak taky GM DP, ale jen sváteční - mnou udělené flastry byly vždycky jen za rozeklaný jazyk a příliš jadrnou mluvu :D

Napište, jak se máte :) (honza.lukes@gmail.com)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 12:45:34 
Představený rytířů
Představený rytířů
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 23:44:52
Příspěvky: 668
Bydliště: slovenska strana TT
Dyrmagnos píše:
Ahoj lidi,

nestačím se divit, že Templáři pořád ještě existují. Jsem na vás opravdu hrdý. Myslím, že jediné jméno tu je Ducky, co mi ještě něco říká - a zřejmě šlo tehdy o jednoho z našich čerstvých adeptů, které jsme my staří po pravdě řečeno zas tolik neregistrovali. Ale ukazuje se, že se z něj vyklubal pěkný držák. :)

Gilda pro mě vždycky znamenala hodně a tohle fórum mi udělalo opravdu radost.

A to ještě hrajete tu prastarou Ultimu bez nějakých velkých změn? Podle galerie to tak vypadá... :)

Zdraví vás Dyrmagnos, bývalý GM Templářů, kdysi i Patron mágů, zakladatel školy historie v Nujel'mu a v neposlední řadě nositel titulu High Chamberlain, svého času vrchní velitel armád Britannie, pokorný sluha jeho Eminence kardinála de Rahne a zlořečený schazovatel serveru DP při svých questech s 300+ lidma. ;-), pak taky GM DP, ale jen sváteční - mnou udělené flastry byly vždycky jen za rozeklaný jazyk a příliš jadrnou mluvu :D

Napište, jak se máte :) (honza.lukes@gmail.com)

aj Hanz este hra semtam to by si mohol poznat :) mozno desper
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 12:47:46 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 25. úno 2013 12:27:58
Příspěvky: 5
No jasně, že ho znám. Moc hodnej kluk to je :) - svěřil bych mu do rukou svůj život bez zaváhání.
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pon 25. úno 2013 14:33:34 
Rytíř
Rytíř
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: stř 23. úno 2011 12:14:32
Příspěvky: 392
Ahoj, to tedy koukam, kdo k nam na forum zavital :-) Drzime nasi prastarou guildu aktivni, jak jen to jde. Za ty roky uz na DP probehlo mnoho zmen, ale porad je to stara dobra Ultima. A zrovna predevcirem se cele DP zatraslo a mame uplne nove krasne mesto s uličkami, opevnenim a novym hradem. Co se tyka starsich hracu, tak Hanz se obcas ukaze, nekdy i Desper a sice uz je tomu tak rok, ale par dungeonu s nami zasel i Frogger :-)

_________________
BaZinka,Ducky,Micdie,Johanka,
Guild Master
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pát 01. bře 2013 18:59:55 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
Zdravím,

no když si pamaruješ na Duckyho, tak by bylo dobré připomenout, že bez něj by dneska už Templáři možná ani neexistovali;)
Když jsem v na podzim 2006 přišel k Templářům, tak byla naše guilda považována za zcela neaktivní, což se díky bohu nestalo:)

A taky Ducky zapoměl na Sida, ten sice nehraje, ale zato furt jezdí na všechny srazy.

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: sob 02. bře 2013 11:32:04 
Kopiník
Kopiník
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:26:37
Příspěvky: 110
Bydliště: Mym domovem ztichla je putyka
No nazdar. Si pamatuju ze Dyrma vladnul Templarum kdyz byl velky sraz U kraba nekde v Dejvicich tusim. To byla velka udalost a bylo nas tam desne moc tehdy. Porad plati pravidlo "jednou Templar, vzdycky Templar".
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: pon 04. bře 2013 13:28:13 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: ned 04. zář 2011 12:44:03
Příspěvky: 89
Tak prestan delat zagorku a koukej zacit hrat dedku :archer:
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: úte 05. bře 2013 11:52:13 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 25. úno 2013 12:27:58
Příspěvky: 5
No jo, asi bych s tim měl něco dělat. Časem. Dám si to do fronty. Z ostatních her jsem stejně otrávenej.

A vy si asi nebudete pamatovat, ale ještě na dřívějších srazech a openairech jsme jako Templáři vždycky nosili i vlastní víno. U templářskýho stolu bylo všechno "lepší" než kdekoli jinde. Sílu jsme měli proto, že jsme si na Templáře nehráli, ale byli jsme jimi. ;-)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: úte 05. bře 2013 11:55:36 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 25. úno 2013 12:27:58
Příspěvky: 5
Byly to morální hodnoty, byla to zodpovědnost za osud celé Britannie, co Templáři vyznávali a cítili. Naše spanilé jízdy Britain až k hrobu Stigura vždycky přilákaly spoustu zvědavých očí a i když byly možná přehnaně okázalé, bylo to zadostiučinění jako žádné jiné. DP bez Templářů by nebylo DP, když to tak řeknu. Nebyla jsme gilda jako ostatní. Byla jsme gilda gild, ostatní koukali co Templáři a podle toho se přizpůsobovaly jejich aktivity.

Vzpomínky... ;-)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hlas ze záhrobí :)
PříspěvekNapsal: úte 05. bře 2013 12:02:41 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 25. úno 2013 12:27:58
Příspěvky: 5
Kvůli mýmu zapálení pro Templáře se mi rozpad můj první vztah, po pěti letech. To pouto k vám nikdy nezmizelo, i když se na něj dlouho práší...
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron