Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je ned 08. zář 2024 5:25:07



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: žádost o členství- Dominik
PříspěvekNapsal: čtv 12. lis 2020 10:40:53 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: čtv 12. lis 2020 10:21:12
Příspěvky: 3
Čágo
Jméno: Dominik Musil
věk: 30 let
Postavy aktivní: Kem Ljunquist( wamp ), Proky (war), Barrin (nekro)
postavy které opatruji: Pathos Verdes (mage), Saturn(paladin), Soul reaper(pk- nekro).
Postavy minule: Domca ze Serpents(nekro) Lenicka (klerik)
V dřívější době a to už je sakra dlouho jsem hrával v guildě MC, která se později přetvořila na MG (Magic Generation). Ani jsem neodešel spíš jak jsem přestal hrát. Byl tam nějaký guildovní velkej pruser ( mam za to že bugovaní-to už jsem byl neaktivní) a minule postavy mi zablokovaly. Dnes k nim samozřejmě nemam registrační emaily, tak jsem cca před rokem a kousek nakopl další etapu :)
Teď monetálně hraju vicemene každý den. Pracuji jako provozní technik kde směnuji ranní odpolední. Nejlépe se mi hraje dopoledne když je syn ve školce :) Prohřešek mám teď z nedávné doby a to za postavu Proky! :D na questu jsem potahl z těla NPC meč na který jsem nějak extra nereagoval a zapomněl jsem na něj. Po cca týdnu přišel trest v podobě karibiku :o !
K vám se hlásím proto že chci zkusit nepoznané :) Jsem kolektivní hráč a za poslední rok jsem trávil viceméně sám a to už mě nebaví. Ačkoliv píšu že hraji téměř každý den tak mnohdy mám výpadek a to právě kvůli synovi, ten je na prvním místě (což určitě chápete).
Starý icq kontakt je už nefunkční a momentálně funguji na discordu pod jmenem Dom-BX *9543..
Díky za zpětnou vazbu
s pozdravem
Dominik Musil, Znojmo
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žádost o členství- Dominik
PříspěvekNapsal: sob 14. lis 2020 20:42:07 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
Zdar

Znojmo vidím tě dvojmo. To město mám rád, přestože sem v něm nikdy nebyl. (Ale plánuju to už dlúho)
Znáš nekoho z Hodonína? Bena nebo Toma Kudrysa?

Jinak tě vítám u nás, su rád, že eště negdo na DP hledá partu lidí, se kterýma by sa dalo užit trochu srandy.

Já su včil neaktivní, aj když bych to rád změníl, ale jak píšeš ty, děcka sú na prvním místě a večér dyž dolezu z rachoty tož už kompa nechcu ani vidět.

Tož ti doporučuju zkus sa spójit s Bakym nebo Vretem a oni třeba neco vymyslíja.

A když bych sa k tomu aj negdy přidál, tož sa tomu moc nediv. Stat sa može všecko.

Jarin

PS: Prodáváš víno? Čapačkové nechcu. ;)

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žádost o členství- Dominik
PříspěvekNapsal: sob 14. lis 2020 22:38:02 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: čtv 12. lis 2020 10:21:12
Příspěvky: 3
Jarin Van Fead píše:
Zdar

Znojmo vidím tě dvojmo. To město mám rád, přestože sem v něm nikdy nebyl. (Ale plánuju to už dlúho)
Znáš nekoho z Hodonína? Bena nebo Toma Kudrysa?

Jinak tě vítám u nás, su rád, že eště negdo na DP hledá partu lidí, se kterýma by sa dalo užit trochu srandy.

Já su včil neaktivní, aj když bych to rád změníl, ale jak píšeš ty, děcka sú na prvním místě a večér dyž dolezu z rachoty tož už kompa nechcu ani vidět.

Tož ti doporučuju zkus sa spójit s Bakym nebo Vretem a oni třeba neco vymyslíja.

A když bych sa k tomu aj negdy přidál, tož sa tomu moc nediv. Stat sa može všecko.

Jarin

PS: Prodáváš víno? Čapačkové nechcu. ;)



Čágo Jarine :)
No hele co ti mám vykládat, Znojmo je v republice to nejkrasnější město :)
Člověče s Benem jsem hrál ale už ani nevím kde :) MG? Myslím že jo, je to dlouho! Jinak z nám z Hodonína Bobana :)

Když všechno dopadne, určitě si rád s tebou máčknu :)

Jinak víno neprodávám ale rád ho piju! Ovšem ty stavy druhý den jsou strašný :)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žádost o členství- Dominik
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2020 10:20:00 
Seržant
Seržant
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 1:59:20
Příspěvky: 171
Ahoj, když už si mě Jarin pro Tebe vybral za jednoho z dvorních šikanátorů, tak Tě tu taky vítám :)
Jak stará je postava Proky?
Jinak bych se chtěl zeptat, proč jsi se nevrátil k MG, když jsi byl jejich členem? Nemám moc přehled o tom, kdo hrával dřív z těch kteří klikají teď, ale určitě bys tam nějakého parťáka, který by za Tebe ztratil slovo, taky našel?
Jinak co se týče TM, většinou lidi logují po večerech. Dopoledne tady moc velká aktivita nepanuje, ale tenhle týden mám noční, tak bychom mohli zkusit spáchat něco menšího :)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: žádost o členství- Dominik
PříspěvekNapsal: úte 17. lis 2020 18:10:12 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: čtv 12. lis 2020 10:21:12
Příspěvky: 3
Baky píše:
Ahoj, když už si mě Jarin pro Tebe vybral za jednoho z dvorních šikanátorů, tak Tě tu taky vítám :)
Jak stará je postava Proky?
Jinak bych se chtěl zeptat, proč jsi se nevrátil k MG, když jsi byl jejich členem? Nemám moc přehled o tom, kdo hrával dřív z těch kteří klikají teď, ale určitě bys tam nějakého parťáka, který by za Tebe ztratil slovo, taky našel?
Jinak co se týče TM, většinou lidi logují po večerech. Dopoledne tady moc velká aktivita nepanuje, ale tenhle týden mám noční, tak bychom mohli zkusit spáchat něco menšího :)



Čágo Baky,

tak postava Proky je hodně stará. :) hrával to kolega ze Znojma a jednoho dne se na to vyprdl.
Přihlášku jsem podával tuším v březnu. Z reakcí jsem poznal že si mě už většina nepamatuje a dřívější hráči s kterými jsem hrával už nehrají. Nutno podotknout že jsem přihlášku hodně odflákl a myslel si, že mi všichni padnou k nohám a to byla chyba. :-/
Tento týden mám ranní a v mém případě to znamená v 5 budíček :( takže bych byl spíše víkendoví.
Díky za odpověď
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron