Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je pát 20. zář 2024 4:45:47



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 11:27:22 
Rekrut
Rekrut
Offline

Registrován: ned 25. zář 2011 11:22:16
Příspěvky: 14
!!!!! Zdravim Templare !!!!!!

Po dlouhém zvážení sem se k vám rozhodl dát přihlášku

Moje postavy ktere jiz nejsou mezi namy

Gabriel - Klerik jedna z mych prvnich postav kdys sem ho namaxoval tak sem ho jednou nechte maznul kdys sem prisel z oslavy od te doby si davam pozor

Foxster - paladin PK
skilly:nejsoou potreba je smazany

dale

paladin Elwin Elf Prince smazany ztrata hesla a nebyl sem u pc pak uz se nestihlo vybavit byl max paladin

Moje postavy(ty ktere stale se tesi zdravi a plne sile)

Odin - Mag
je to max postava snad jen krom par dobnosti na kterych se ustavicne pracuje
Alchemy 105.0
Anatomy 50.0
Animal Lore 50.0
Cartography 42.2
Evaluate Intelligence 105.0
Healing 50.0
Fishing 53.8
Inscription 18.4
Magery 120.0
Magic Resistance 89.0
Spirit Speak 50.0
Tracking 40
Mining 30.3
Meditation 45.3
Stealth 55.0

Skillcap (real): 1120.6

Pepin z Hane- Klerik
skilly:ten ma max vse ze skilu ted odelavam minig este ale jinak je plno vybaven na dungy ci jine veci jezdil sem sni cas pvp O-CH

Hades - Wampir
skilly: max
Ostatní: mam u nej imunku a ted planuju konecne udelat stone gargu

ted mam zalozeneho paladina Elwin Elf Princ a trenujuho uz mam u nej max sw a fenc este taktika a mf a bojovky mam full jinak zatim nic moc mgr a heal je na pul

Něco málo historie

Ultimu hraju 10--11 let, za tu dobu jsem toho stihnul rekl bych ze dost sice tam byly i prestavky ruzne prozil sem si toho dost. Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi pak sem byl u mistiku odkud sem odesel defkato kdys guilda koncila dale sem byl u Brotherhoodu odkud sem musel odejit po neschodach s Gm dale sem byl v silmarilonu odkud sem odesel po falesnem nazrceni které se casem vysvetlilo ale uz sem se nevracel dale to byl unicorn a dale kamaradi kteří skoncily tak sem sel do Bad který se tez rozpadl hlasil sem se ke Generartion progres ale tam mne nevzaly pre sem musel odjet pryc a byl sme neaktvni a poto to byla este nemoc v nemocnici jinak sem se potloukal ruzne svetem ucil se pak sem behal za Caos jak za hada a naposled za klerika pvp mne bavio a beham ho cestne a bez prasaren kdys sem hral za pk nejdrive za Foxstera a pote za Odina ale Foxster jak sem psal je smazany a Odina sem vykoupil takze uz zadne pk nemam Odin mne stal velmi hodne na vykoupeni no jinak to je asi vse za svou cestu sem nasbioral plno zkusenosti ale i nejaky ten prohresek uvadim nize tech lituji ale napravil sem se z nich .

Dungy: Z tech sem prosel vsechny ktere sou krom samozrejmne ted tech nejnovejsich ucastnil sem se i par testovacich dungu.

Pokud mate chud hledat tak sem delal s Gm i Q takovy bajny poklad se to menovalo byla to docela sranda dost sme se u nej nasmaly kdys sme sledovaly jak lidi se snazi co nejrychleji to najit a umiraly ze byly neopatrny jinak mam este par dlasich v zaloze ale to az soukromen muzu zdelit.

Ted se venuji prevazne PvM a chtel bych hrat s partou lidi na které se clovek muze spolehnout a kse kterou se i zameje a tu hledam u vas
u Hadese nemam zadny prohresek ty co sou v prohrescich nejsou ke mne

08.07.2008 14:40 Odin 0cb613 - Inkognito. Čtěte novinky, čtěte novinky, čtěte novinky i dozadu. 250 logů.
28.09.2006 12:12 Odin 0cb613 - Prudeni v chranenem dole (vortovani a zabijeni), 14 dni jail.
13.02.2006 13:43 Odin 0cb613 - AFK Alchemy. Prvni prohresek.

nejsem na to hrdy ale vse sem si odsedel a napravil se z toho
Proč vy?

No ja sem si uz v Uo prosel vice guildamy poznal moc lidi a vy se mi zdate jako stale aktivni guilda u jinych to klesa po chvily od jeich zalozeni nebo to kolisa mezi 2-3 malyma dungama za mnesic a to je podle mne malo aktivity zdate se mi ako dobra parta lidi par jich od vas znam tak proto bych k vam chtel.

Co vám můžu nabídnout? - Sebe , sebe, a zase sebe me zkusenosti oddanost a kamaradstvi (jeden za vsechny a vsichni za guildu ).

Jak dlouho s tebou můžeme počítat? - Jak dlouho no to eni tezke ked mne vezmete klidne na porad dokud UO bude existovat je to takova mala zavislost a rad u vas zustanu. Nebo dokud nedej buch se nezhroutio Guilda ale jelikoz ste sylna a jedna z nejstrasich guild tak to nepocitam ani .

Jsi aktivní, co ti říká afk v dungu? - Aktivni sem teraz som doma na neschopence tak sem aktivni velmi pak podle sluzeb jelikos delam dvanactky ale nedela mi problem jit i dunk pres celou noc afk v dungu nebivam pokud se da prestavka na cigaro ci na jidlo dodrzuju ji nebo sam o ni pozdam ked musim vyvencit psu

Četl jsi kodex? Co na něj říkáš? - Kodex jsem četl a libi se mi a plne s nim souhlasim a hodlam ho plne respektovat a dodrzovat

Jsi ochoten jezdit na srazy? - Na srazy no to je samozrejmne moc rad hlavne pokud ho budu vedet doúpredu trochu kvuli praci i kdbych se k vam nedostal rad bych se tam dostavil ked bych mohol

Splněné Questy: Mystická dýka, Duhový míček, Kletba ledového démona, Unicorn, este mam aj Q galenteho kniha sluneho chovani , nemocny zebrak a dlasi nb Q co sou po svete

Něco o mne

Jméno: - Tomáš
Věk: - 25 brzo 26+
Výška,váha,barva očí, pohlavní: - 195,80 , hnede vlasy taky muz
zabava krom uo
--- Hudba, sportovni kynologie mam dva australske ovcaky takze zavody vystavy a tak, dale filmy zensky ked nejsem zadany -- piti dobrhe piti (jak se rika vse co tece pivo atddd i tvrdy) koureni jen cigarety a dobre doutniky. Dale este pisu knizku z prostredi uo takze fantasy a ruzne povidky fantasy.
Kontakt: 281462607
e-mail -- elw.i.n@seznam.cz
popripade dam aj telefon ---

No zaverem co bych dodal snad jen to ze mynulost je mynulost a jestli vas muzu poprosit neposuzuj te mne pro moji mynulost ale pro to jaky sem ted o mne kolovala spatna povest nevim zda este koluje ale neverte vsemu co se povida.
Dekuji vse kdo to precetly cely a snad se rozhodnte objektivne a kladne
s pozdravem Odin
ps :-- Prominte kde tu budou chyby pokud je uvidite a ja ne opravim je )

PS.---2 --- Ted sem se hlasil k amontii a k sign pro moji prilisnou horlivost zaminutno a signu sem nesedl par lidem


722740765 dulezite cislo na mne
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 19:01:59 
Seržant
Seržant
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 21:48:00
Příspěvky: 190
q

_________________
Poblitý blázen
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 20:02:58 
Seržant
Seržant
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:51:42
Příspěvky: 154
Paladin Pk? :) to mě praštilo vyloženě

_________________
Žena buď miluje, nebo nenávidí, není nic třetího.
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 20:19:47 
Představený rytířů
Představený rytířů
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 23:44:52
Příspěvky: 668
Bydliště: slovenska strana TT
Ailish píše:
Paladin Pk? :) to mě praštilo vyloženě

us je ako ty

PS: koho u nas poznas ?
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 21:03:46 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:27:22
Příspěvky: 95
Zdar. Přečti si tu svou přihlášku a oprav nesrovnalosti a nejlépe i s gramatikou :P

_________________
Reny
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: ned 25. zář 2011 21:37:11 
Rekrut
Rekrut
Offline

Registrován: ned 25. zář 2011 11:22:16
Příspěvky: 14
no poznam duckyho napriklad u vas artiho jinak pal pk byl uz neni to je delsi hidtorie foxstera no jinak za chybi se omlouvam ale ja opravil co vidim zbytek nevidim omlouvam se za ne
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: pon 26. zář 2011 10:48:42 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:27:22
Příspěvky: 95
V přihlášce k Templarum píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi

V přihlášce k amonthii píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi

V přihlášce k SIGN píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi


A kdo všechno tě teda ještě učil hrát? :-D
Jen rejpnutí, je jasné, že jsi to jen zkopíroval. Ono to sice nikde zakázaný není, přesto máš u mě bezvýznamnej adeptskej mínusovej bod.

Pro příště jen taková rada, text si nakopíruj do MS Wordu (třeba) a nech proběhnout pravopisnou korekci, ta ti většinu hrubek opraví/oznámí.

_________________
Reny
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: pon 26. zář 2011 11:01:55 
Štítonoš
Štítonoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: sob 05. bře 2011 9:12:29
Příspěvky: 49
Zdravim ... do ted nevim jestli jsi z cech ci slovenska, jelikoz byl opravdu problem to cist. Ale to me tak netrapi jako fakt, ze jsi si podle vseho podal vice prihlasek a proste cekas na jakou navnadu ti zabere. vzhledem k tomu ze v kazde prihlasce pises proc zrovna tuhle ... sem malej, premalej pan, ale toto se rorejsovi nelibi
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: pon 26. zář 2011 12:06:38 
Představený rytířů
Představený rytířů
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 23:44:52
Příspěvky: 668
Bydliště: slovenska strana TT
odin píše:
no poznam duckyho napriklad u vas artiho jinak pal pk byl uz neni to je delsi hidtorie foxstera no jinak za chybi se omlouvam ale ja opravil co vidim zbytek nevidim omlouvam se za ne

mna skor zaujima ten mystik ako dlho si tam bol lebo v zasade si na teba vobec nepamatam
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odin
PříspěvekNapsal: pon 26. zář 2011 15:36:56 
Rekrut
Rekrut
Offline

Registrován: ned 25. zář 2011 11:22:16
Příspěvky: 14
Ian píše:
V přihlášce k Templarum píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi

V přihlášce k amonthii píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi

V přihlášce k SIGN píše:
Zacal sem s gabriel ktreho ste mne ucily hrat vi


A kdo všechno tě teda ještě učil hrát? :-D
Jen rejpnutí, je jasné, že jsi to jen zkopíroval. Ono to sice nikde zakázaný není, přesto máš u mě bezvýznamnej adeptskej mínusovej bod.

Pro příště jen taková rada, text si nakopíruj do MS Wordu (třeba) a nech proběhnout pravopisnou korekci, ta ti většinu hrubek opraví/oznámí.


no mne za gabriela ucilo vice lidi nejdrove amotia potom templari ducky a mistikove nepamatuju si rpesne lidi kdo mne ucil
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron