Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je čtv 19. zář 2024 22:28:48



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 11:48:15 
Rekrut
Rekrut
Offline

Registrován: pon 13. čer 2011 7:45:41
Příspěvky: 16
Jarin Van Fead píše:
Wikipedia: "Já vím všechno!"
Google: "Najdu všechno!"
Facebook: "Já znám všechny."
Internet: "Beze mě, jste v prdeli."
Elektřina: "tak se uklidníme jo?!"


Obrázek
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: ned 16. říj 2011 19:35:10 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:27:22
Příspěvky: 95
:rofl:
V baru začne řvát jeden chlap na druhého: "Ty vole, šukal jsem Tvoji mámu."
Cely bar ztichne, čeká na reakci toho druhého, ale ten mlčí.
První řve znovu: "Šukal jsem Tvojí mámu...".
Ten druhý pořád nic. Ten první řve už úplne nepříčetně: "Slyšíš co říkám, ty kreténe, šukal jsem Tvojí mámu..."
A ten druhy konečně odpoví: "Prosím tě tati, jdi domů, jsi hrozně vožralej."

_________________
Reny
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 18:17:43 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:27:22
Příspěvky: 95
Když se člověk chce stát úspěšným milencem a myslí to opravdu vážně, je samozřejmě nutné, aby k tomu měl alespoň trochu předpoklady a nějaké to know how.
Jednou z tradičních talentů, kterými lovíme své milenky, je bezesporu umění napsat milostný dopis. Řada pamětníků možná namítne, že to nic není a takových napsali za svůj život tisíce (a spoustu z nich celebritám, protože ty jsou přece daleko lepší než běžné kusy ), ale uvědomte si, že doba samozřejmě pokročila, a tak dneska už v žádné ženě nevyvolá ten kýžený tlak pod srdcem kdysi tolik oblíbené fráze a slovní flažolety Za dob Oldřicha Nového by jistě potenciální oběť dostaly do kolen věty, ve kterých dokážete obdivovat její havraní vlasy, modré oči, roztomilá kůzlátka a podobné zmínky o tělesných přednostech podtrhnouto jakoby mimoděk zmínkou o tom, že si samozřejmě ceníte i jejích charakterových vlastností
V dnešní době je to mnohem složitější, ne kvůli tomu, že by děvčata nerada slyšela lži o tom, jak jsou krásná a moudrá, ale prostě proto, že se u většiny dívek v duchu reklamy buďte sama sebou nedá odhadnout, zda její ještě včera havraní vlasy nejsou dneska blond, modré oči nezakrývají hnědé kontaktní čočky a roztomilá kůzlátka se po poslední návštěvě chirurga nezměnila v olbřímí živočichy z kaučuku
Stačí jedna jediná trefa vedle (klidně z dvaceti) a místo vášnivého sexu obdržíte hysterický záchvat, kdy vám bude spílat do ignorantů, protože jste si nevšiml, že už má zase nové vlasy, oči, uši... a kdovíco ještě (stejně začínám mít dojem, že všechny co jsou samy sebou, se vyrábějí někde ve fabrikách ).
Zmiňovat se o dívčích charakterových rysech není vhodné, neboť žijeme v paranoidní době a mohla by se domnívat, že se stala obětí nějakého vašeho psychologického testu, případně že se jí snažíte jako každý jiný šovinistický prase zařadit někam do šuplíku, aby s ní bylo možno jednoduše manipulovat. Dále bych nedoporučoval zmiňovat se v milostném dopise o nějakých plánech do budoucna, protože moderní slečny prahnoucí po kariéře v tom místo "smyslu pro rodinný život" uvidí vaší snahu přizpůsobit jejich život vašim plánům a to vám v době emancipace kladné body nepřidá Důležité je používat pouze jednoduché věty, protože bravogirl s malou slovní zásobou pochycenou z Vyvolených nemusí dopis pochopit, případně se budou domnívat, že jste cizinec nebo homosexuál.
Také různým dvojsmyslům, metaforám a ironii dnešní doba nepřeje, takže špatně zvolená věta "chtěl bych s tebou plout v oblacích" může být pochopena jako pozvánka na leteckou dovolenou v Karibiku (takový omyl se značně prodraží, nehledě na zklamání, když vám děvče první noc po příletu v hotelu sdělí, že nemůže, poněvadž trpí vaginismem a vše ostatní je fuj ).
Jak vidíte, je to dost věda, pokud to shrnu, měl by mít milostný dopis tyto vlastnosti:
žádné zmínky o vzhledu žádné zmínky o charakteru žádné závazky pouze běžné výrazy žádné jinak vyložitelné věty jít přímo k věci, rozhodně a bez okolků, s poukazem na to, že svou vyvolenou potřebujete a život bez ní je nuda, nuda a nuda. A jelikož ne každý má čas hledat, jak se mezi mantinely vejít a milostný dopis vhodnou formou napsat, rozhodl jsem se udělat to jednou pro vždy za Vás.
Po dlouhém a vyčerpávajícím lingvisticko-psychologickém výzkumu se mi to, jak jinak, podařilo:

Ahoj,
potřebuju si s Tebou zašukat, to honění je nuda.

_________________
Reny
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 20:14:44 
Rytíř
Rytíř
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: stř 23. úno 2011 12:14:32
Příspěvky: 392
cetl to nekdo? je to aspon sranda kdyz je to tak dlouhy? :p

_________________
BaZinka,Ducky,Micdie,Johanka,
Guild Master
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: pon 17. říj 2011 23:49:30 
Seržant
Seržant
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 21:48:00
Příspěvky: 190
Prekonal jsem se, je to dobry :)

_________________
Poblitý blázen
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: úte 18. říj 2011 5:25:05 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
Taky sem to precetl cele, staci precist si posledni vetu, zbytek si domyslis:P

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: úte 18. říj 2011 8:55:25 
Zbrojnoš
Zbrojnoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 16:27:22
Příspěvky: 95
Jo, hodil jsem to spíš jen tak z nudy. Jinak hodně mě teď pobavila hláška kamarádky ze slovenska:
"Rozbili sme Rakusko Uhorsko, rozbili sme Ceskoslovensko, takze nejaka Europska unia nebude pre nas predsa problem...?" :-D

_________________
Reny
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: sob 22. říj 2011 17:32:51 
Štítonoš
Štítonoš
Offline

Registrován: úte 13. zář 2011 17:53:42
Příspěvky: 35
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit? ODPOVĚĎ: Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé. Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: úte 25. říj 2011 19:32:16 
Štítonoš
Štítonoš
Offline

Registrován: úte 13. zář 2011 17:53:42
Příspěvky: 35
Potkají se po hodně dlouhé době dva spolužáci:
"Hele, Karle, kde jsi byl posledních patnáct let?"
"Ale, v base."
"Prosím tě a kvůli čemu ?"
"Kvůli slepicím."
"Prosím tě, vždyť kvůli slepicím se nedává patnáct let!"
"Vyhrabaly tchyni."

Potká bruneta blondýnu a ptá se jí.
"Když jsi blondýna, máš to nahoře stejný jako dole?"
"Myslíš jako vylízaný?"

on:
Milacku ja te tak miluju ze bych tve jmeno nechal napsat na muj barak!!!
ona:
No pockej jestli me opravdu milujes tak nechas napsat barak na moje jmeno:-))
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sranda, vtipy, odkazy
PříspěvekNapsal: úte 25. říj 2011 20:01:16 
Štítonoš
Štítonoš
Offline

Registrován: úte 13. zář 2011 17:53:42
Příspěvky: 35
Baví se dva známí: "Ahoj, jak žiješ?" "Ale jde to. Mám skvělou práci. Představ si, pode mnou je přes 500 lidí!" "Hmmm, a co vlastně děláš?" "Sekám trávu na hřbitově

Četl jsi o škodlivosti alkoholu?" "Ano." "A přestal jsi pít?" "Ne, číst."
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron