Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je pát 20. zář 2024 5:06:19



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2011 11:02:15 
Štítonoš
Štítonoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: sob 05. bře 2011 9:12:29
Příspěvky: 49
Kudrys píše:
Ahoj , vítam tě....

co znamena??-- **V žádné guilde sem jěště nebyl, sice byli nějaké pokusy, ale nevyšlo to...**


...upresni guildy a proc to nevyslo...

Kolik mas mining na kraftovi?? jmeno??


Vokurky, Amonthia, Sanct Lor ... podal sem si 2 prihlasky najednou.

Mining - 90+, Gotak
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2011 15:36:48 
Štítonoš
Štítonoš
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 15:47:22
Příspěvky: 35
je mi to jasny))) Hatedaci te poslali k TM at te vycvicime , naucime pve/pvp a pak uteces k voharkum, jak to bylo z ostatnima , nebudu komentovat :lol:
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: ned 06. bře 2011 17:27:19 
Štítonoš
Štítonoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: sob 05. bře 2011 9:12:29
Příspěvky: 49
Kudrys píše:
je mi to jasny))) Hatedaci te poslali k TM at te vycvicime , naucime pve/pvp a pak uteces k voharkum, jak to bylo z ostatnima , nebudu komentovat :lol:


pvp se ucit nikdy nebudu ...
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 7:50:12 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
Zdarec,

no mě se přihlášk líbí, nějak si začal, nicméně mě by zajímal tvůj názor na tvůj začátek? Líbilo se ti to? Nebo už to nechceš nikdy zopakovat.

A ty postavy v přihlášce jsou tvoje? Nebo máš všechny pučené?

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 10:33:08 
Štítonoš
Štítonoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: sob 05. bře 2011 9:12:29
Příspěvky: 49
Jarin Van Fead píše:
Zdarec,

no mě se přihlášk líbí, nějak si začal, nicméně mě by zajímal tvůj názor na tvůj začátek? Líbilo se ti to? Nebo už to nechceš nikdy zopakovat.

A ty postavy v přihlášce jsou tvoje? Nebo máš všechny pučené?


tak ja nevim, jestli jo nebo ne, ono zacatek je jenom jeden (tim chci rict, nevim jak by to bylo kdybych zacal nekde jinde )... nicmene od ostatnich sem dostal hromadu veci, strechu nad hlavou a potom me tahali do dungu, coz je pro zacatek dobry... Ono, moje prvni postava byl ten paladin a tam nebejt penez ostatnich tak bych od uo asi odesel, protoze sem nevedel kde harvit (to teda nevim do ted :D ), kde kupovat regy, i takovou blbost jako kde se nechat resnout byl pro me problem ... Nicmene co mi u nich treba vadilo, kazdej si tam delal co chtel, jako treba nekdo pojel kamose druhyho, ja nevim ale tohle uz je proste moc. Nebo i tohle, v dungach byli strasne nervni, coz si myslim ze tam nepatri ( fakt, ze sem byl problemem jejich vzteku, kdyz sem se nemohl za boha hidnout na skoku :D ) a kdyz se nedarilo, tak nez sme dosli k pokladu tak nejaky kopnuli pryc ...

Snad sem odpovedel na to co sem mel :)

Postavy v prihlasce jsou moje vytrenove :)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 11:23:29 
Seržant
Seržant
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 18:40:17
Příspěvky: 179
Bydliště: Piešťany
Reros píše:
Jarin Van Fead píše:
Zdarec,

no mě se přihlášk líbí, nějak si začal, nicméně mě by zajímal tvůj názor na tvůj začátek? Líbilo se ti to? Nebo už to nechceš nikdy zopakovat.

A ty postavy v přihlášce jsou tvoje? Nebo máš všechny pučené?


tak ja nevim, jestli jo nebo ne, ono zacatek je jenom jeden (tim chci rict, nevim jak by to bylo kdybych zacal nekde jinde )... nicmene od ostatnich sem dostal hromadu veci, strechu nad hlavou a potom me tahali do dungu, coz je pro zacatek dobry... Ono, moje prvni postava byl ten paladin a tam nebejt penez ostatnich tak bych od uo asi odesel, protoze sem nevedel kde harvit (to teda nevim do ted :D ), kde kupovat regy, i takovou blbost jako kde se nechat resnout byl pro me problem ... Nicmene co mi u nich treba vadilo, kazdej si tam delal co chtel, jako treba nekdo pojel kamose druhyho, ja nevim ale tohle uz je proste moc. Nebo i tohle, v dungach byli strasne nervni, coz si myslim ze tam nepatri ( fakt, ze sem byl problemem jejich vzteku, kdyz sem se nemohl za boha hidnout na skoku :D ) a kdyz se nedarilo, tak nez sme dosli k pokladu tak nejaky kopnuli pryc ...

Snad sem odpovedel na to co sem mel :)

Postavy v prihlasce jsou moje vytrenove :)



Hlavna vec ktoru chcel Jarin podla mna vediet bolo, ci si sa neako dostal do PvP a ci v tom mienis pokracovat, lebo ak si si precital KODEX, tak sme non PK guilda, takze netrpime v guilde ziadne PK...

A proste musis pochopit, ze s Vitom aj ostatnymi sa tu vsetci dobre pozname, takze v tom problem neni a myslim ze naprikald na Vitovu PK ma niekto urcite pristup, ale hlavne nejde len o to ze nenapraskas nasu vypravu, co by som ti neradil, lebo Jarin ten ked sa nasere :D , ale aj o to ze spravny TM nenapraska ani inu vypravu o ktorej sa dozvie... Pretoze nasa guilda ma na DP svoje meno a nemienime aby sa o nej hovorilo, ze mame adeptov, alebo nebodaj clenov co praskaju vypravy....


Naposledy upravil Safet dne pon 07. bře 2011 11:37:03, celkově upraveno 1
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 11:30:26 
Štítonoš
Štítonoš
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 15:47:22
Příspěvky: 35
Safet píše:
tak sme non PK guildy, takze netrpime v guilde ziadne PK...

A proste musis pochopit, ze s Vitom aj ostatnymi sa tu vsetci dobre pozname, takze v tom problem neni a myslim ze naprikald na Vitovu PK ma niekto urcite pristup, ale hlavne nejde len o to ze nenapraskas nasu vypravu, co by som ti neradil, lebo Jarin ten ked sa nasere :D , ale aj o to ze spravny TM nenapraska ani inu vypravu o ktorej sa dozvie... Pretoze nasa guilda ma na DP svoje meno a nemienime aby sa o nej hovorilo, ze mame adeptov, alebo nebodaj clenov co praskaju vypravy....



nebudu proti si te ozkouset, ale jakmile se neco takovyho dozvime, tak budes pocten mou osobni navstevou!!!

*PS: Safe naberes mě!! ;)

Mohl bych se zase teda naučit psat s diakritikou:D , když máme to nové foorum )))
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 12:44:29 
Kopiník
Kopiník
Offline

Registrován: pát 25. úno 2011 9:33:59
Příspěvky: 111
sem pro
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 13:24:32 
Rytíř
Rytíř
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: stř 23. úno 2011 12:14:32
Příspěvky: 392
sem pro ozkouseni

_________________
BaZinka,Ducky,Micdie,Johanka,
Guild Master
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Reros
PříspěvekNapsal: pon 07. bře 2011 14:31:09 
Štítonoš
Štítonoš
Uživatelský avatar
Offline

Registrován: sob 05. bře 2011 9:12:29
Příspěvky: 49
Safet píše:
Reros píše:
Jarin Van Fead píše:
...


No zadne pk sem nikdy netrenoval ani trenovat nebudu ... A logovat uz vubec ne, nerikam ze sem to nikdy nezkusil, lognout (2x ), ale akorat sem byl chodici bagl regu....

A co se vyprav tyce ... Praskat je mi proti srsti, nehlede na to, ze bych v tech vypravach rad sam byl ... Protoze dungy beru jako hlavni teziste zabavy na UO.
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron