Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Právě je čtv 19. zář 2024 23:29:38



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Michal
PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2020 21:50:00 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Ahoj ahoj,
tak volam sa Michal, pochadzam z vychodneho Slovenska, kde nic nie je. Mám 26 rokov, som zenaty a momentalne zijem v Brne.
Postav mam hned niekolko:
Sokrates - gangrel
Michal - teuton
Pythagoras - magic minner
Infernal - necromancer
Svetlonos - klerik bez specky, zalozeny niekedy v rokoch 200X, nedokonceny :) a mam uz za neho nahradu Constantine (tiez bez specky) ktory ma vsetky potrebne skilly ale nejak extra som ho nehraval skor pre zabavu zopar dungov.

Smazane postavy - vampik Mixo - to bola moja uplne prva postava s ktorou som v brite v morfe vosiel do GZ a nakolko ma zabili straze a bol som uplne zufaly z toho ze som sa nevedel ozivit tak som si zalozil novu Vladek V, tiez vampika s ktorym som uz tuto chybu neurobil, ale po case som prestal hrat a postava uz bude smazana taky, preto som si potom po znovuzrozeni zalozil Sokratesa.

Guildy:
- Blood Angels - guilda sa kvoli neaktivite rozpadla,
- mali sme spolu s Emperorom Velikym nejaku vlastnu gildu nepamatem si uz bohuzial meno, tiez kvoli neaktivite skoncila.
- Reborn - v tejto gilde som stravil asi najviac mojej guild kariery, a vsetko bolo super az ked som si dal pauzu. Nedavno som sa vratil a bohuzial uz to nie je co bejvavalo, nesadli mi niektorí jedinci a ich správanie a tak som guildu opustil.
- Starlets - po opustení Rebornu som sa pridal sem a vydal som sa na dráhu pomáhania Nbikom, bohuzial ale mi tu nieco chyba, a potom mam nejake osobne dovody, ktore by som pripadne zdelil v sukromnom chate :)

Aktivita: momentalne som tu takmer kazdy den, ale samozrejme venujem sa aj manzelke a tak :) nahlasene akcie samozrejme z mojej strany nie su problem. Nemam ale samozrejme nic proti spontannosti typu lognem mapu, je nas dost? Do boja!

Kontakt: icq mi rusaci zmazali, a mam SK cislo. Nakolko zijem v CR tak mi nevedia zaregistrovat nove :D to je nonsens toto ale co uz, ak budem mat cestu domov tak sa zaregistrujem. Najst ma mozete na DP diskorde pod nickom Michal, respektive Stressvk#2620.

PK: nemam ani neplanujem mat :) ak pvp tak jedine town battle for fun, alebo kove battles po polnoci modraci vs Harpagons.

Prohresky:
Svetlonos afkoval :) ten prvy za bugovanie ci co to ma nie som ja to som este mal toho vampika Mixo
Pythagoras dnes (5.4.2020) - odskocil som si na wc no :/ ale uz je to v poriadku
Vladek V afkoval este za cias kedy sa trenovalo v cechu waru - 2005.
Paladina Michal mam asi mesiac takze tie prohresky nie su moje.

Preco k vam?
Pretoze uz od tych mojich detskych cias kedy som ako som spomenul afkoval v cechu waru som vo Vas videl ze ste jednoducho jedinecni, vzbudzovali ste vo mne respekt, a to sa za tie roky nezmenilo. Stale si myslim ze guilda Templars ma co ponuknut a myslim si ze ste v pohode ludia, ale to samozrejme ukaze cas :) Taktiez by som bol rad sucastou skupinky ludi, ktora by ma podporila v mojej snahe pomahat tym, ktory sa k hre vracaju po rokoch, na par som uz narazil a musim povedat ze je to super pocit pomoct im v rozvoji a v navrateni do tejto uzasnej hry :)

Dufam ze som sa moc nerozpisal a neodradi vas to od citania :)
:pc:
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: pon 06. dub 2020 18:25:25 
Seržant
Seržant
Offline

Registrován: stř 07. zář 2011 1:59:20
Příspěvky: 171
Zdravím okřídleného kolegu :)
Pěkná přihláška. Dal sis s tím práci a toho si vážím. Čím podrobnější, tím lepší. Tak to má vypadat.
Ta gilda, kde jsi byl s Empíkem, nebylo to v Mystiku?
Co přesně ti chybí v současné gildě? (Co hledáš právě u nás?)
Škoda toho ICQ, když by bylo možné s tím v průběhu času ještě něco udělat, bylo by to super, ale pokud býváš často na discordu, snad si Tě tam najdem :)
Ještě k té komunikaci, UOAM a TS máš?
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: pon 06. dub 2020 19:12:49 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Ahoj kolego, to som rád, že to niekto celé prečítal :)

jasne UOAM a TS používam stále, a to s tým menom fakt netuším :D ja by som sa ho možno skúsil opýtať ale tiež mal dlhšiu pauzu tak neviem no, tuším to bolo niečo s knights.
Chýba mi tam asi hlavne loajalita a vážnosť, ale to by asi musel človek vedieť celú story aby pochopil o čo sa jedná, a nerád by som to riešil verejne aby som členom guildy nejako neuškodil :)

Na diskordu som každý deň, takže si myslím, že ma tam odchytíš či už v nejakú rozumnú hodinu ako aj v časoch kedy sa po svete dark paradise túla tak 15 duší :)

ICQ skúsim ešte možno vyriešiť skrz brata, poprípade si zakúpim SIM kartu niekde v trafike a je to :)

EDIT: Ešte by som mohol spomenúť, že pred poslednou pauzou, ktorá bola započatá štýlom "rage quit" som to skúšal v guilde MG, kde som sa dostal k nejakým adeptským úlohám a vtedy jednoducho nebol nejak čas hrať a došlo aj k nejakým udalostiam, úprimne povedané nevzpomínam si, čo presne sa stalo ale to bol ov časoch kedy som sa sťahoval z Košíc do Brna a tak som s ultimou sekol a prepadol mi nájom. Pevne verím, že už mám nejaké to zázemie a k takejto situácii nedôjde :)
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: úte 07. dub 2020 10:37:33 
Rekrut
Rekrut
Offline

Registrován: sob 06. dub 2019 10:09:11
Příspěvky: 10
Ahoj!

Prihlaska moc pekna. Nakolko sa este nepozname, tak som za skusku v niekolkych dungeonoch a potom sa uvidi ako si sadneme.

Par otazok z mojej strany:
Ktora z tvojich postav je hlavna/hravas najradsej a najcastejsie?
Ktore z postav su pripravene do boja? (Ref a max skilly)
Plne suhlasis s kodexom Templarov?

Zatial sa drz!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: úte 07. dub 2020 18:31:17 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Ahoj Medic,

tak, hlavná postava je vampír Sokrates, ale momentálne ma najviac baví paladin Michal (teuton), ktorému dávam dokopy reff, zo skillov mu chýba snáď len Magic rezist inak je pripravený do boja :)
Sokrates je refnutý, vymaxovaný ma aj stonu (nabití momentálne na 10 morfov), taktiež mam refnutého klerika, ktorý má aj skilly ale ako som spomínal tak som ho nehrával, takže to budem určite dosť lamiť. Nie že by som bol nejaký profi vampír :lol:
S kódexom som maximálne stotožnení a až na to icq pripravení ho dodržiavať.
Snažím sa vyriešiť to icq ale ziatiaľ bez úspechu.
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: úte 07. dub 2020 18:41:30 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Tak sa mi podarilo vypátrať ten náš pokus o guildu s Emperorom Velikým :-D
http://chosen.hys.cz/

Edit: nech to zbytocne nespamujem :D ICQ som si uz zariadil : https://icq.im/SokratesDP
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: stř 08. dub 2020 20:28:25 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
ahoj

děkuji za tvůj zájem o naši guildu. Šanci stát se naším adeptem určitě dostaneš,tzn. skočíme pár akcí, splníš nějaké moje adeptské úkoly a pak se uvidí.

Co se týká tvých postav, historie guild a dalších věcí.

Jak vidím, tak jsi znal Josepha II (to byl kdysi adept u TM a ja ho kdysi znal taky), pamatuju si, že v nějaké době logoval postavu Sokrates - pamatuju si tu postavu jako ranga. Možná se nejmenoval Sokrates, ale Sokrates II. Kdybych se podíval někam do starých fotek, tak bych možná něco našel. Tak tě prosím zda bys mi napsal jak to bylo s tvými postavami, kdo měl přístup atd. A zda jsi mel ranga?
Taky by mě zajimalo, zda znas Lukase - nasehu scoucasneho spiciho clena, kdysi byl v jedne guilde s Vapem a Josephem II. (pred tim nez byli ti dva v The Chozen Ones - guilda se jmenovala Mystik).
Ze jsi odesel z guildy Reborn se po me zkusenosti s neterymi jejimi cleny nedivim. Od Templare muzes cekat ze se bude vzdy chovat ohleduplne k ostatnim hracum a do urcite miry i k PK.
Takove chovani se ocekava taky od tebe;)

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: stř 08. dub 2020 20:38:44 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Ahoj Jarin,
ano Joseph II je moj brat a mal pristup k vampirovy Sokrates, tak ako aj ja viem hesla k jeho uctom. Hrame spolu 3 bratia a zdielame si navzajom postavy dufam ze to nie je problem. Urcite si nijako nezasahujeme do sukromia alebo do guildovnych veci. Ja osobne rangera nemam, nas mladsi brat Matej ma shamana a mali sme od josepha a po novom je postava obnovena rangera Amorphis III, Sokrates II pokial viem neexistoval, a ak ano tak to nebola nasa postava :)
Samozrejme snazim sa byt poctivym a dobry clovekom, pomahat ci uz novym hracom tak aj starym, ktorí sa k UO vracaju. S PK nemam nejaky osobny problem zeby som ich prasil alebo podobne, to urcite nie ale branit sa budem a obcas si pre zabavu skocim s Lukem (hazzard) do kove trosku zabehat.

Meno Lukas v ponimani vasho clena mi nieco hovori, mozno sme spolu aj chvilu hrali, k tej mystike nie som si uplne isty ci som tam bol alebo nie, ale s bratom som dungy chodil tak mozno si ma bude Lukas pamätat :)

Dakujem velmi pekne za sanci ! Dufam, ze nesklamem a adeptske ukoly splnim.
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: pát 10. dub 2020 17:11:44 
Rytíř
Rytíř
Offline

Registrován: čtv 24. úno 2011 13:05:06
Příspěvky: 375
Cuz,

jo mas pravdu nebylo to Sokrates ale Amorphis III, na toho si pamatuju.

Co sa tyka sdileni postav s bratry tak v dnesni dobe to az takovy problem pro me osobne neni. Nicmene vzhledem k tomu, ze chces byt Templar a jednou treba clen a chces mit pristup ke vsemu, kam se clenove mohou dostat, tak ten sdileny pristup uz problem je. Tohle co pisu nepisu jen tak z pleziru, abych te buzeroval a omezoval, ale proto, ze mame s timhle ne zrovna malo negativnich zkusenosti (kradeze v hradu atd.) kdyz dal neaktivni Templar, pristup brachovi nebo kamaradovi.

Takze za me osobne, sanci porad mas, za vcerejsi dung mas u me 2x plus, o tvem prijeti nicmene budou rozhodovat vsichni clenove.
A pokud se stane ze te prijmem a zapadnes mezi nas, tak ja budu vyzadovat, aby na tve postavy, ktere budou mit pristup do hradu, jsi mel pristup jen ty a nikdo jiny.


JEste by me teda zajimalo. Co Jozo? Na strankach Rebornu je psano ze je spici. Muze se stat ze se nekdy probudi? A co mladsi bracha? Hraje?

_________________
exAdeptmaster
Jarin-Jsem najlepší lučištník na Dépéčku. Na 30 kroků trefím mouchu do koulí.
Nobík - A mají mouchy koule?
Jarin - Ne,když jsem nablízku!
Nahoru
  Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Michal
PříspěvekNapsal: pát 10. dub 2020 20:38:43 
Poutník
Poutník
Offline

Registrován: pon 30. bře 2020 18:13:54
Příspěvky: 7
Ahoj,
jasne chapem :) v takom pripade to nejak poriesim. trebars do hradu bude mat pristup len vampir a tam si zmenim to heslo aby k nemu pristup nikto nemal. Jozo hraje aktivne len si reborn neupdatol web a mladsi bracha hraje aktivne tiez, ten taky premysli o prihlaske k vam :D
Nahoru
  Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron